درباره ما

تنیس فاخر

ورزش تنيس به اعتبار قضاوت و نظر كارشناسان ورزشي جهان به لحاظ جذابيت و نقش غير قابل انكار آن در تكامل فيزيكي و اخلاقي افراد ، سرآمد ساير رشته هاي ورزشي است .
براي شروع آن جز در مواردي كه ابعاد قهرماني مطرح باشد از لحاظ سني محدوديتي ندارد ، كما اينكه اغلب مشاهده مي شود كه يك كودك هفت ساله و پيرمردي هفتاد ساله در كنار هم و شايد هم در مقابل يكديگر مشغول اين بازي هستند .

مجموعه تنیس فاخر سیرجان با مساحتی بالغ بر 2500 متر زیربنا شامل ۳ زمین خاکی تنیس به عنوان بزرگترین باشگاه تنیس در سطح شهر سیرجان ( سه زمین فعال ) در مدت پنج مـاه توسط آقای علی فاخر احداث و در آبان 1395 توسط آقای غمناک رئیس سازمان لیگ تنیس وقت کشور و مسئولین هیئت تنیس استان و شهرستان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
در سال 1399 نیز یک زمین سرپوشیده دیگر نیز به این مجموعه اضافه گردید تا بعنوان تنها زمین سرپوشیده در استان کرمان به مشغول فعالیت باشد.

باشگاه تنیس

این مجموعه با در اختیار داشتـن مربیان مجـرب و رسمی فدارسیون تـنیس ایران ( آقا و خانم ) آماده برگزاری دوره های استعدادیابی و آموزش در تمامی رده های سنی بصورت گروهی و انفرادی جهت آقایان و بانوان در تمام فصول سال میباشد.

اسکرول به بالا